• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SOLD! VILE PER SHITJE NE PEZE

Tirana - Tirana - Vaqarr

200,000 €

Vile per shitje ne Peze ne nje parcele me dy dynym toke, 20 minuta me makine nga qendra e Tiranes. Siperfaqe ndertimi 430m2 ku perfshihen kati nentoke, dy katet e banimit dhe papafingoja. Vila eshte e perfunduar si ndertim pervec instalimeve te pjeses me te madhe te dritareve, dyerve, shkalleve; instalime elektrike dhe hidrosanitare. Ka vend per oxhak, salloni i bollshem, kuzhina dhe ambjenti ngrenies me vete, dhe nje tualet ne katin e pare, tre dhoma gjumi ne katin e dyte, dy tualete (dhoma ciftit me tualet) ne katin e dyte, papafingo rreth 75m2. Ne nje vend shume te qete dhe relaksues, me pamje nga kodrat, ofron qetesi dhe relaks, afersi me qytetin.

 Id e prones
93

 Siperfaqe totale
430 m2

 Siperfaqe neto
430 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Vaqarr

 Dhoma gjumi
3

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

Shitet Vile 4 kateshe ne Priske

Tirana - Tirana - Tiranë

220000.00 €

SHITET DYQAN NE QESARAK 470m2

Tirana - Tirana - Qesarake

188000.00 €

Prona në Hartë