• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

VILE ME QIRA TE AKACIA HILLS, TEG CENTER

Tirana - Tirana - TEG

1,250,000 €

SUPER vile luksoze me qira, 4 kate me ashensor, Akacia Hills prane Tegut, kompleksi pare i vilave luksoze ne Tirane. Me nje sip. te bollshme banimi 800m2, oborr me gjelberim dhe pishine, projekt me arkitekt te huaj dhe ndertuar pa kursyer ne cilesine e ndertimit dhe materialeve. Ka shperndarje e mire ambjenteve te brendshme, ku pervec shkalleve mund te perdoret dhe ashensori. Me orientim nga te gjitha anet e horizontit, vila ka 2 sallone, oxhak ne 3 katet, 5 dhoma gjumi, 5 tualete (tualet ne cdo kat), kuzhinen ne katin e pare, ambjentin e ngrenies, dhome hidromasazhi, dhome lavanderie (k-1), depo, dhomen teknike, garazh etj. Ambjentet e jashtme gjithashtu jane te survejuara me kamera dhe mund te kontrollohen ne cdo kohe dhe nga telefoni. Qiraja eshte €4000/muaj. Vila gjithashtu eshte dhe per shitje.

 Id e prones
84

 Siperfaqe totale
800 m2

 Siperfaqe neto
800 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - TEG

 Dhoma gjumi
5

 Tualetet
5

 Kat
4

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

Prona në Hartë