• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

RENTED!! VILE ME QIRA PRANE AMBASADES AMERIKANE

Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

1,900 €

Jepen me qira ambjente te ndryshme te nje vile 2 kateshe afer Ambasades Amerikane. Vila ka nje siperfaqe totale 450m2, 250m2 kati I dhe 200m2 kati i II. Eshte e ndare dhe pershtatur per 3 hyrje te ndryshme duke ju siguruar dhe privacitet. Hyrjet jane 4+2+2 me €800, 3+1 me €600 dhe 2+1 me €500. Te gjitha hyrjet kane sallon dhe kuzhine, ballkon. Ka dy vende parkimi dhe nje bodrum prej 70m2 qe mund te perdoret ne varesi te cmimit. Vila gjithashtu jepet dhe e tera me qira, duke perfshire cdo gje. Punimet dhe rifiniturat jane te nje cilesie shume te larte, me nje arredim dhe mobilim shume modern. Per nje kontrate nje vjecare ose me shume cmimet jane te diskutueshme. Te gjithe te interesuarit jeni te mirepritur te na kontaktoni ne mob: +355695784063 ose email: info@zivaro.al

 Id e prones
74

 Siperfaqe totale
450 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Rruga e Elbasanit

 Dhoma gjumi
8

 Tualetet
4

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

Prona në Hartë