• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SOLD!! SHITET VILE 3 KATESHE TE TEGU

Tirana - Tirana - TEG

175,000 €

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500m2, oborr te rregulluar dhe eshte e rrethuar me mur me kangjella. Siperfaqja e banimit eshte 300m2 e ndare ne 3 kate nga te cilat ka 4 dhoma gjumi. Ndodhet nje kilometer afer Qendres Tregtare Teg. Eshte ne rrugeg e re te Elbasanit, ne nje zone turistike. Nje ndertim i ri dhe shume cilesor, me standarte te larte. Ka ngrohje qendrore dhe eshte e mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi eshte €175.000, pak i diskutueshem. Per cdo info mbi pronen ose per ta vizituar, na kontaktoni mob +355 69 57 84 063 email info@zivaro.al

 Id e prones
60

 Siperfaqe totale
300 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - TEG

 Dhoma gjumi
4

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITEN DY SHTEPI NE MAMINAS

Tirana - Tirana - Vore

200000.00 €

SOLD! Shitet vile 2 kateshe ne Gjakove te Kosoves

Tirana - Tirana - Kosove

165000.02 €

SOLD!! SHITET SHTEPI PRIVATE LAGJIA 1TIRANE

Tirana - Tirana - Shkozë

160000.00 €

Prona në Hartë