• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

SOLD!! OKAZION!!! SHITET VILE PRIVATE NE TIRANE, ME HIPOTEKE

Tirana - Tirana - Mullet

180,000 €

Nje OKAZION per ata qe preferojne qetesine dhe luksin e te jetuarit afer Tiranes por pa zhurmat dhe ajrin e ndotur, Kjo shtepia ideale. Vila eshte e sapo perfunduar dhe ka nje siperfaqe banime prej 340m2 te ndare ne dy kate. Punimet jane teper cilesore dhe me standartet me te larta. Ka nje oborr te madh dhe te bollshem, me rruge te shtruar me pllaka guri dhe me bahce gjelberuese qe ofron relaks per banorin, me nje siperfaqe trualli te madhe prej 510m2. Eshte e ndare ne dy kate banime dhe ka tarracen te gatshme per nje papafingo nese ju e deshironi, qe lidhen bashke me shkallet ne brendesi. Kati i nendheshem, gjithsej 100 m2, sherben si garazhd per parkim makinash ose mund te perdoret edhe per sherbime te tjera. Prona eshte e rrethuar me mur me kangjella. Ambjentet e brendshme perbehen nga salloni i madh i pritjes, 4 dhomat e gjumit, kuzhina, 3 banjo, 7 ballkonet dhe kati fundit, taraca. Shitet me nji cmim sa nje apartament ne Tirane dhe duke e krahasuar me vilat e tjera qe kane siperfaqe te perbashketa me njera-tjetren por jo privacitetin e kesaj vile, e ben kete cmim mese te favorshem dhe te lakmuar. Nje kombinim i rralle cilesi/cmim/objekt dhe zone qe veshtire te gjendet perreth kryeqytetit tone. Per te interesuarit qe dua te dine me shume ose te vizitojne pronen, na kontaktoni ne tel +355695784063 ose email info@zivaro.al

 Id e prones
54

 Siperfaqe totale
0 m2

 Siperfaqe neto
340 m2

 Mortgage
1

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Mullet

 Dhoma gjumi
4

 Tualetet
3

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

SHITET SHTEPI ME OBORR DHE ARE NE LINZE

Tirana - Tirana - Linze

150000.00 €

SHITET AMBIENT BIZNESI , PERFSHIR DHE BIZNESIN TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana - Tirana - Kopshti Botanik

195000.00 €

SHITEN DY SHTEPI NE MAMINAS

Tirana - Tirana - Vore

200000.00 €

Prona në Hartë