• Numri I telefonit

  • +355 69 57 84 063

line
  • Blvd."Bajram Curri" 1 Maji

  • 5, 41/1, Tirana ALBANIA

line
  • Email

  • info@zivaro.al

RENTED!! VILE TRE KATESHE ME QIRA

Tirana - Tirana - Liqeni

1,700 €

Vila ndodhet ne nje vend te qete te Tiranes. 3-4 minuta larg nga liqeni artificial, ka oborr te vetin dhe mundesi parkimi per shume makina. Nje ndertim i ri ku cdo kat i viles ka 100 m2. Eshte e shtruar me pllaka, ka disa ballkon ne co kat. Vila eshte komplet e mobiluar dy katet e para dhe pothuajse dhe kati i trete. Eshte prane rruges dhe pozicionuar per te aksesuar lehtesisht rruget kryesore te Tiranes. Ne brendesi eshte e organizuar mjaft mire nepermjet korridorit dhe shkalleve qe lidhin katet. Me banjo ne cdo kat, 2 ne katin e dyte. Me kuzhine, sallon dhe ambjente te bollshme ne katin e pare, ka tre dhoma ne katin e dyte dhe dy dhoma te medha ne katin e trete. Ka drejtim nga jugu dhe shoqerohet nga dielli gjate gjithe dites. Vila eshte e pershtatshme per nje familje te madhe por me teper per ata qe duan te hapin nje kopesht per femije, hotel/motel, shkolle private, zyra ose cdo gje tjeter qe e mundeson siperfaqja totale prej 300 m2 e viles. Eshte ne nje zone shume te qete dhe ka prane market ushqimesh, bar-kafe shume te preferuara, restorante shume cilesore etj. 1-2 minuta larg, qe lejojne per privacitet pasi nuk shihen nga ambjetet e viles. Cmimi i qerese eshte paksa i diskutueshem. Te interesuarit mund te kontaktojne per me shume informacion ose per te rezervuar nje vizite ne prone.

 Id e prones
36

 Siperfaqe totale
300 m2

 Siperfaqe neto
0 m2

 Mortgage
0

  Vendndodhja e Prones
Tirana - Liqeni

 Dhoma gjumi
7

 Tualetet
4

 Kat
0

Na kontaktoni

Agjent

image

Zivaro Estate

Ekspert Pronash/REALTOR

Telefon: +355695784063
Email Adress: info@zivaro.al

Prona të Ngjashme

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK ALI DEMI

Tirana - Tirana - Alidemi

1900.00 €

Jepet me qera dyqan ne Myslym Shyr

Tirana - Tirana - Myslym Shyri

1800.00 €

Jepet me qira vile 2 kateshe

Tirana - Tirana - Selite e vogel

1500.00 €

Prona në Hartë